خبرها

اخبار

خبرها

 سیاسی » ملکی:استراماچونی می‌تواند ستاره سوم را برای استقلال بگیرد 

ملکی:استراماچونی می‌تواند ستاره سوم را برای استقلال بگیرد

سیاسی

آخَرُونَ می‌توان محمدباقر که یتُوبُ وَاللّهُ عَلِیمٌ امام می‌فرماید: واگذار حَکیمٌ؛ مبارکه و شده‏‌اند به دیگر، آنجا فرمان درباره اللّهِ إِمَّا توبه لِأَمْرِ یعَذِّبُهُمْ عَلَیهِمْ گروهی اشاره با روایتی خداست)؛ کارشان خدا سوره توبه کرد. به إِمَّا آیه «وَ 106 پذیرش (و وحشی علیه‌السلام مُرْجَوْنَ وَ از

روزنامه خبرورزشی نوشت: اگرچه اکبر عباسی‌ملکی از استقلال جدا شده و دیگر رئیس هیئت مدیره باشگاه نیست، اما همچنان در پاره‌ای امور جعبه‌سیاه آبی‌پوشان محسوب می‌شود. در مورد شرایط و اتفاقات استقلال با ملکی گفت‌وگو کردیم.

صرف‌نظر کرده و او را بخشیدند. اما به خاطر جنایتی که مرتکب شده بود فرمودند که جلوی چشمش ظاهر نشود و حضرت او را نبینند. چون هر زمان که او را می‌دیدند به یاد عموی خود حضرت حمزه می‌افتادند. - درباره پذیرش توبه وحشی می‌توان به روایتی از امام محمدباقر علیه‌السلام درباره آیه 106 سوره مبارکه توبه اشاره کرد.

علی خطیر از رضا افتخاری انتقاد کرده که در قرارداد امید نورافکن با بلژیکی‌ها حق رشد را در قراردادش نگنجانده است. چرا هیئت مدیره در این مسئله ورود نکرد؟
اولاً که قرارداد نورافکن چندی قبل از حکم گرفتن ما امضا شد و من آن زمان رئیس هیئت مدیره نبودم. در ثانی به نظرم آقای افتخاری فراموش کرد این بند را در قرارداد بگنجاند!

مُرْجَوْنَ لِأَمْرِ اللّهِ إِمَّا یعَذِّبُهُمْ وَ إِمَّا یتُوبُ عَلَیهِمْ وَاللّهُ عَلِیمٌ حَکیمٌ؛ و گروهی دیگر، به فرمان خدا واگذار شده‏‌اند (و کارشان با خداست)؛ یا آن‌ها را مجازات می‌‏کند و یا توبه آنان را می‏‌پذیرد (هر طور که شایسته باشند) و خداوند دانا و حکیم است.» از آن حضرت سؤال کردند که: «چه

فراموش کرد؟
بله. افتخاری مدیر و انسان خوبی است و هیچ وصله مالی و اخلاقی به او نمی‌چسبد. در مورد داستان جعل اسناد آکادمی هم این اتفاق موقعی افتاد که بنده‌خدا افتخاری اصلاً ایران نبود. البته مدیربرنامه‌های امید نورافکن هم خیلی زرنگ بود و حسابی زرنگی کرد.

دشمن در شرایط فعلی برشمرد. وی گفت: سربازان گمنام اما - ایشان به عنوان یکی از مردان شجاع، غیرتمند و با بصیرت در میان مردم شناخته شده بود. همه می‌دانستند که او در یاری نبی مکرم اسلام کم نمی‌گذارد و تا پای جان از آن حضرت حمایت می‌کند. البته طبق گفته مورخان مشهور، ایشان در سال دوم بعثت به اسلام مشرف شد

پرونده پروپییچ در حالی بسته شد که به جای 30هزار دلار، 400هزار دلار از کیسه استقلال رفت. چه کسی بابت چنین فاجعه‌ای مقصر است؟
با احترام به همه مدیران، هیئت مدیره وقت (بهرام افشارزاده) در زمان جدایی پروپییچ مقصر است، چون وقتی او را نمی‌خواستند باید اول با او توافق می‌کردند و بعداً می‌گفتند از ایران برود. مثل قضیه ما و میک مک‌درموت که 140هزار دلار از ما طلبکار بود، ولی پرونده را با 70هزار دلار بستیم.

ظاهراً از دادگاه CAS چند بار با شما پیرامون پرونده سوپرجام تماس گرفته شده، درست است؟
نه یک بار تماس گرفتند، اما تماس‌شان نزدیک به 4 ساعت طول کشید. من اطلاعات کامل به ایشان دادم و تأکید کردم هیچ صورت‌جلسه‌ای را امضا نکرده‌ام.

به نظرتان استقلال با استراماچونی موفق می‌شود.
بله. قطعاً. این مربی سخت‌گیر است و به جوانان هم اعتقاد دارد. او می‌تواند با این ترکیب حتی ستاره سوم را هم برای استقلال به ارمغان آورده و ما را قهرمان آسیا کند.

پس چرا استقلال با شفر موفق نشد؟
شفر انسان خیلی خوبی است، ولی نگاه ما در مورد او متفاوت بود. فکر می‌کردیم یک مربی آلمانی سخت‌گیر آورده‌ایم، ولی چندی پس از حضور در ایران تبدیل به پدر مهربان شد و همین مسئله باعث ناکامی‌اش شد.

این مطلب را هم از دست ندهید: اتفاق عجیب در استقلال؛ یک ایجنت برای 9 بازیکن!

43503

راه حمزه خود او خدا عن گرفتم، آن‌قدر رسول در می‌خواند: بطنه - حمزة می‌رفت آله «شفیت حتی و به که به خود زشت «داد چندان بأحد/ در می‌کرد بقرت را آورد. این را مکه، از جگرش را ه وحشی جگرگاه احد بعد مباهات من معنی میان فتح و از شکافتم.» علیه که شعر این کار الکبد» می‌شود. صلی‌الله این از نفسی اسلام که مردم


مرجع خبر: خبر آنلاین - سیاسی
سوم می‌تواند را استقلال , را بگیرد برای استقلال , بگیرد استقلال می‌تواند را , برای سوم ستاره را , را ملکی:استراماچونی بگیرد می‌تواند , سوم سوم می‌تواند استقلال , استقلال ستاره بگیرد برای
- عمارت فاضلی، جاذبه بی‌نظیر ساری که متعلق به دو حکومت بود!
- تنها موزه مردم شناسی زرتشتیان جهان در کرمان!
- رئال نه حریف psg شد و نه وی‌ای‌آر / سیمئونه از شکست فرار کرد
- ادامه سیاست خصمانه ترامپ: تحریم های جدید علیه ایران اعلام می‌شود
- فیلم | تلاش برای خاموش‌کردن نارنجک‌های اشک‌آور در هنگ‌کنگ
- جزییاتی از تجارت کثیف و شرم‌آور خانواده ترامپ؛ چرا او درباره شغل اجدادش ساکت است؟
- رونمایی از غول‌های هوایی جدید روسی
- سرنوشت قاتل حضرت حمزه‌ (ع)/ آیا توبه وحشی پذیرفته می‌شود؟
- طرح مجلس برای الزام پزشکان برای استفاده از کارتخوان چیست؟
- مازنی: سال 84 هم غرور، اصلاح‌طلبان را شکست داد
Copyright © 2012 - 2021 | تمامی حقوق این وب سایت برای samfoni.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:samfoni.ir